درباره ما

کلینیک زیبایی رویال در اسفند ماه ۹۵ با هدف ارائه بالاترین کیفیت خدمات زیبایی شروع به کار کرده است و در طول این مدت با تجهیز پیشرفته ترین دستگاههای لیزر حال حاضر دنیا مجموعه کاملی از خدمات زیبایی را ارائه می کند.

کلینیک زیبایی رویال با هدف ایجاد فرهنگ زیبایی و ارائه خدمات زیبایی در چهار چوب هنجارهای اجتماعی توانسته در زمانی کوتاهی نظر و اعتماد بسیاری از زیباجویان را به خود جلب کند، به طوری که سبک تغییر در حد طبیعی در این مدت به قدری با استقبال همراه گردیده که توسط دیگر پزشکان حوزه زیبایی هم امروزه استفاده قرار می‌گیرد.

تیم پزشکی ما

درباره متخصصان کلینیک تخصصی زیبایی رویال

دکتر ابصری

دکتر محمد رضا ابصری

متولد ۱۳۶۴، فارغ التحصیل سال ۱۳۹۱ از دانشگاه علوم پزشکی گیلان می باشند. فعالیت کاری ایشان، پس از گذراندن دوران طرح پزشک عمومی در آبادان و خرمشهر، از سال ۱۳۹۲ در شهر های رشت، خمام، لاهیجان و سیاهکل آغاز شد. از سال ۱۳۹۳ پس از گذراندن دوره های حرفه ای skin care، آغاز به فعالیت در این زمینه نموده اند. در حال حاضر علاوه بر فعالیت در کلینیک زیبایی رویال رشت در زمینه‌ی آموزش پزشکان علاقمند به فعالیت در فیلد زیبایی نیز مشغول به کار می باشند.

دکتر اصلان مودب منش

دکتر اصلان مودب منش

دکتر اصلان مودب منش متولد ۱۳۶۵ در شهر رشت بوده و در سال ۱۳۹۱ در رشته پزشکی از دانشگاه سراسری علوم پزشکی گیلان فارغ التحصیل شده اند. پس از گذراندن دوره های حرفه ای بین المللی در امور لیزر و زیبایی، فعالیت خود در این رشته را از سال ۱۳۹۳ به صورت گسترده و حرفه ای آغاز نمودند. ایشان علاوه بر تاسیس کلینیک زیبایی رویال در کلانشهر رشت و فعالیت در این مرکز، به آموزش پزشکان علاقه مند به فیلد زیبایی نیز مشغول هستند.

گواهینامه ها:

گواهینامه های تخصصی کلینیک زیبایی رویال رشت
گواهینامه های تخصصی کلینیک زیبایی رویال رشت
گواهینامه های تخصصی کلینیک زیبایی رویال رشت
گواهینامه های تخصصی کلینیک زیبایی رویال رشت